årlig møte som tenker

Årlig møte i fotball er avholdt

Årlig møte i KIL fotball ble avholdt i auditoriet på Lofsrud skole tirsdag 7/3 kl. 1930-2130.

Møtet gikk igjennom følgende agenda:

 • Innledning 
  • Klemetsrud IL-modellen
  • Sportslig status i fotballgruppa
 • Årlig møte
  • Regnskap 2022
  • Budsjett 2023
  • Årsberetning 2022
   • Alle lag/årganger presenterer sitt år (4 min)
  • Organisering 2023
   • Ny organisasjonsplan (eget forslag)
  • Valg 2023 – innstilling til nytt gruppestyre
  • Forslag fra sportslig leder/adm: Foreldretilstedeværelse på treninger

Det årlige møtet godtok å videresende samtlige aktuelle innstillinger for vedtak på klubbens årsmøte, inkludert forslag til ny organisering av fotballgruppa og en innstilling til nytt gruppestyre – som dog må suppleres med en kandidat til henholdsvis ungdomsrepresentant og jentefotballansvarlig.

Det ble i tillegg en diskusjon i møtet knyttet til klubbens a-lag. Det ble blant annet etterlyst en tydeligere plan for a-laget. En slik plan vil være en naturlig del av en revidert sportsplan, men det kan i lys av diskusjonen også være aktuelt å fremme et konkret forslag for årsmøtet som vedtas.

Vi minner om klubbens årsmøte, se innkalling her.

Her er presentasjonen som ble gjennomgått på fotballens årlige møte.

Del dette innlegget